دسته‌بندی نشده

انواع رابیتس

رابیتس  با نام لاتین (rabitz) یکی از پر طرفدار ترین نوع  مصالح در صنعت ساختمان ‌سازی است که دارای جایگاه خاصی در ساخت نما، سقف کاذب و دکوراسیون داخلی سازه‌ها و ساختمان دارد. در واقع بیشترین استفاده از آن برای نصب تجهیزات الکتریکی و سیستم نوری در آپارتمانها و واحد ها مناسب میباشد. این محصول خاص به ‌وسیله فرآیندی متفاوت بر روی ورق‌های گالوانیزه تولید  و اجرا می‌شود .

رابیتس چیست؟

شاید شما هم مایلید بدانید رابیتس یا همان روایز چیست؟ رابیتس یکی از مصالح فولادی است که امروزه در صنعت ساختمان ‌سازی مورد استفاده زیادی قرار می‌گیرد و از طریق انجام فرآیند پرس‌کاری و کشش بر روی ورق گالوانیزه تولید و به دست می آید . کاربرد آن بسیار راحت و زیاد بوده و به طور فراوان در سقف کاذب مشاهده می‌شود. فولاد گالوانیزه در شرایط مختلف، مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد و همین موضوع این محصول را برای تولید مناسب می‌کند. برای اینکه بیشتر بدانید رابیتس چیست باید با کاربرد این محصول آشنا شوید. این محصول فولادی به طور گسترده در ساخت دکوراسیون، کارهای ترمیمی و تزیینی استفاده می‌شود و اغلب برای ایجاد پیوستگی در سطوح دیوار به کار برده میشود؛ به گونه‌ای که هر جدایی و ترک‌خوردگی‌ در دیوار را می‌پوشاند. در مورد رابیتس باید بدانید که این مصالح پرکاربرد انواع متنوعی دارند و ماده سازنده آن به فولاد محدود نمی‌شود و ماده‌ای پلیمری (Polymer) نیز می‌تواند برای ساخت این مصالح استفاده شود.

انواع رابیتس

در اینجا به بررسی انواع راویز اشاره خواهیم کرد، مانند تمام مصالح ساختمانی، این محصول فولادی هم انواع مختلفی دارد. اگر قصد رابیتس‌کاری ساختمان خود را دارید، باید از رابیتس‌کار یا همان راویزکار کمک بگیرید تا در استفاده از این نوع محصول به مشکل نخورید، او تعیین می‌کند که باید از چه رابیتسی با چه وزنی استفاده کنید، شما با تماس با کارشناسان میلگرد آنلاین می‌توانید مشاوره‌های خوبی را در خصوص تهیه این محصول دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *