دسته‌بندی نشده

ورق کاویان

قیمت ورق کاویان

شرکت فولاد کاویان در سال 1372 تاسیس گردید. این شرکت در 9 کیلومتری جاده اهواز خرمشهر واقع شده است. این کارخانه با بیش از بیست سال تجربه در تولید  ورق فولادی، توانسته یکی از تولید کنندگان برتر و مهم در عرضه ورق های فولادی سنگین در کشور شود. محصولات فولاد کاویان اهواز در زمینه ورق های فولادی و اسلب نازک مطابق با استاندارهای بین المللی DIN،IN، ASTM و غیره به بازار عرضه می گردد.

در فولاد کاویان مواد اولیه یا اسلب از عرضه کنندگان داخلی یا خارجی خریداری می گردد. سپس در کوره ها تا دمای 1200 درجه سانتیگراد ذوب شده و به واحد پوسته زدایی انتقال می یابند. در این واحد توسط آب فشار قوی اسلب ها پوسته زدایی شده و سپس وارد واحد نورد می شوند و در این واحد ضخامت ورقها کاهش می یابد. از اشعه گاما برای اندازگیری ضخامت ورقها استفاده می شود.

بعد از موج گیری ورق ها، آنها در اندازه های معین برش داده شده و درنهایت به بستر خنک کننده انتقال می یابند. بعد از خنک شدن ورقها، نوبت به دسته بندی و ارسال نهایی محصول به انبار می رسد که در این مرحله دسته بندی توسط ماشین های مجهز دسته بندی انجام می شود. قیمت روز ورق کاویان را میتوانید از کارشناسان میلگرد آنلاین بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *