دسته‌بندی نشده

پروفیل آهن

قیمت پروفیل

یک نوع از مصالح ساختمانی که در صنعت های گوناگون مانند ساخت وساز بسیار مهم و پر کاربرد میباشد پروفیل است که در مدلهای مختلفی در بازار وجود دارد. پروفیل با توجه به نوع مصرف و کاربرد آن به دو نوع ساختمانی و صنعتی تقسیم میشود. پروفیل های ساختمانی همانطور که از اسمشان مشخص است در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد
قیمت پروفیل به عوامل گوناگونی مانند کیفیت پروفیل، ابعاد آن، شرکت سازنده محصول، تغییرات نرخ ارز و قیمت پروفیل در بازار جهانی بستگی دارد و در بازار بر اساس کیلوگرم محاسبه  و قیمت گذاری میشود .

پروفیل

زمان سفارش و خرید پروفیل صنعتی باید به چند نکته علاوه بر شکل به قیمت و کیفیت این محصولات نیز توجه کرد و با توجه به مبلغ بودجه خود پروفیل موردنظر را خریداری کنید.

قیمت قوطی آهن

قوطی آهن بر پایه نوع کاربرد در سایز و طول های مختلف تولید و عرضه می گردد که قیمت قوطی آهن بر اساس آن ها متغیر است. قوطی هایی که دارای ضخامت بین 0.6 تا 1.5 میل هستند، قوطی سبک نامیده می شوند. ضخامت قوطی های صنعتی بیشتر از 4 میل می باشد. هرچه ضخامت بیشتر باشد، وزن بیشتر شده و قیمت قوطی آهن افزایش می یابد.شما میتوانید برای اطلاع از قیمت روزانه این محصول با کارشناسان میلگرد آنلاین تماس حاصل فرمایید.

پروفیل و انواع آن

پروفیل ها کاربردهای متنوعی دارند. ساخت پایه میز و صندلی، کنار راه پله، نرده کشی اطراف دیوار، ساخت در و پنجره آهنی، خودرو سازی و پوشش سقف تنها بخشی از موارد استفاده این محصول می باشد. پرمصرف ترین پروفیل ها، پروفیل درب و پنجره می باشد. در زیر به این نوع پروفیل اشاره شده است

  1. پروفیل نورد سرد
    این پروفیل ها ناودانی شکل بوده و به وسیله خم کردن و پرس ورق های فولادی ایجاد می گردند و تنها در موارد ساختمانی سبک مورد استفاده قرار میگیرد.
  2. پروفیل نورد گرم
    این پروفیل ها قوطی شکل بوده و ساخته شده از نورد گرم  یا همان شمش فولادی می باشد.
  3. پروفیل مرکب
    این پروفیل از اتصال دو نوع قبلی یعنی پروفیل سرد و پروفیل گرم ایجاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *